Francouzské kalhotky jsou alternativní volbou pokud chcete nosit pohodlný kousek spodního prádla, ale nechcete odhalovat svůj zadeček. Obchodní řetězce nabízejí celou řadu kalhotek (nízké nebo vysoké obyčejné kalhotky, brazilské, francouzské či tanga). Každá žena dá přednost něčemu jinému      a záleží pouze na vás v čem se cítíte nejlépe. Jakými vlastnostmi se pyšní francouzské kalhotky a proč by tento kousek spodního prádla neměl chybět ve vaší skříni? Kalhotky jsou velice příjemné na těle          a skvěle se nosí. Zakryjí celý zadeček a zasahují až ke stehnům takže se ideálně hodí v létě pod šaty, kdy letní vánek může nadzdvihovat váš oděv. Vy se tak nemusíte obávat odkrytí intimních partií. Kalhotky jsou na bocích více vykrojené než běžné kalhotky. S francouzskými kalhotkami můžete spojit pohodlí s provokativností. Stačí si vybrat model s krajkou, který bude  na ženském zadečku skutečně vyzývavý . Krajka přitahuje pozornost a působí luxusně. 

Původ francouzských kalhotek

Ačkoliv podle názvu byste mi mohli myslet, že kalhotky byly poprvé vyrobeny ve Francii a dostaly svoje označení podle země původu, není tomu tak. Francouzské kalhotky začaly být vyráběny v Anglii. Francouzské kalhotky můžete zvolit ve variantě nízké nebo vysoké. Hodí se ke všem typům ženských postav. Zalíbení našly u žen s drobnou postavou stejně tak u plnoštíhlých žen všech věkových kategorií. Prodejní statistiky ukazují, že zájem nakupujících žen o ně neustále stoupá. Po vyzkoušení si je určitě také zamilujete. Ženy, které si je oblíbily, kupují ve stejném střihu i plavky. Zajistí pohodlí        a schovají vše potřebné. Během opalování i plavání v bazénu nebo moři se nemusíte bát, že budete odhaleny více, než si přejete. Zajistí vám volnost během aktivity a vy si tak budete moci  nerušeně užívat váš volný čas. Plavky francouzského střihu jsou přitažlivé na oko a budou působit dráždivě. Pozitivní odevzdu poznáte i na pohledech okolí. Poroste vám sebevědomí a vy se už nebude chtít opalovat jen doma na zahradě, kde vás nikdo cizí neuvidí. 

Je vaše kůže více senzitivní?

Řada žen má více senzitivní kůži a musí pečlivě studovat štítek na prádle, z kterého se dozví, z čeho je oblečení vyrobeno. Řada spodního prádla je z umělých nebo po umělých vláken. Pokud máte zvláště senzitivní kůži, doporučujeme vám vsadit na bavlnu nebo bambusovou viskózu. Bavlna je zcela přírodním materiálem, ze kterého se vyrábí spodní prádlo a jiné oblečení. Předejdete tak svědění kůže a chráníte ji před nechtěnou vyrážkou či ekzémem. Materiál je ideální také pro alergiky. Kalhotky z bambusového vlákna si zamilujete při sportovní aktivitě. Udržují stálou teplotu a výborně vstřebávají. Také vám vydrží na dlouhé nošení, neboť materiál je odolný vůči mechanické námaze. Výhodou bambusu je i jemnost. 

I když spodní prádlo schováte pod oblečení a nemusí být vůbec vidět, měly byste výběru prádla věnovat pozornost stejně jako jinému kousku oblečení. Volbou správné velikosti zajistíte pohodlí během nošení. Mějte na paměti, že jeden typ kalhotek se nehodí ke všem aktivitám, které provozujete. Vzdušnější a lépe absorbující prádlo byste měly zvolit v teplejším období, kdy se více potíme. Sortiment obchodů je široký a možnost vybrat si správně padnoucí kousek má každá z žen. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem zboží, kontaktujte zaměstnance obchodu, kteří vám jistě ochotně zodpoví vaše dotazy a pomůžou správně vybrat. Poté si už budete moci užívat vaše nové spodní prádlo. 

Michal Crhák

Back to Top