Děti povyrostly, začaly chodit do školky či školy a vy zase máte trochu času zabývat se sama sebou. Vychovávat děti je skvělé, ale nelehké. Těhotenství rovněž nebylo úplně nejlehčím obdobím. Zejména pro vaše tělo. Kojení bylo krásné, ale ňadra už nejsou to, co bývala. Nejste se svým tělem spokojena? Źádné další potomky už neplánujete? Tento čas bude přímo jako stvořený pro to, aby váš život prošel některými příjemnými změnami. Augmentace prsou, popřípadě jejich modelace, může znamenat skvělý krok do nové etapy života.

Augmentaci prsou jde provést téměř kdykoliv. Období, kdy už neplánujete další rozšíření rodiny, je však nejideálnějším časem

Hormonální změny související s graviditou dokážou zamávat nejen psychikou ženy, ale i s její postavou. Proto se většinou nedoporučuje úprava prsů v době, kdy plánujete vstoupit do tohoto radostného období.

  • Nejvhodnějším časem je doba, kdy už žádné další dítě neplánujete. Nehrozí tak poškození tvaru prsou v důsledku hormonálních změn.
  • Může se provést rok od porodu. V případě, že už nekojíte.

Povislé prsy. I toto jde vyřešit plastickou operací

Gravidita a následné mateřství postavu velmi často změní. Na provozování aktivního sportu, který by tvaroval postavu většinou nejsou síly ani čas. Toto období bývá pro ženu náročné po tělesné i duševní stránce. Podobné je to i s kojením. Mateřské mléko je bez diskuse dítěti více než prospěšné, ale na vašich ňadrech se to více či méně podepíše.

Modelace a augmentace prsou vám pomohou získat zpátky nádherný tvar vašeho poprsí. Pak už se nebudete bát zase chodit na veřejnost v upnutém oblečení. Znovu se budete cítit krásná a sebevědomá.

Na kvalitě implantátu by se nemělo šetřit

Ráda řídíte? Preferujete bezpečný, ale dražší vůz před tím levnějším, protože vám prostě přijde bezpečnější? Podobně se postavte i k augmentaci prsou. Pořád se jedná o zásah do vašeho těla. Nemáte dostatek financí? Nezoufejte a neslevujte ze svých požadavků. Mnoho profesionálních klinik nabízí možnost postupného splácení zákroku. Je to lepší než zbytečně šetřit na nepravých místech.

  • Na kvalitní implantáty jsou záruky, jestliže se objeví s nimi související problémy. Neváhejte se o nich informovat.
  • Samozřejmostí každé kliniky by měly pravidelné pozvánky na kontroly. Ty by klientky rozhodně neměly vynechávat.

Plastická chirurgie zažívá boom. Výběru lékaře i prostředí věnujte dostatek času

Kliniky estetické chirurgie zažívají velký rozkvět. Cena by měla být důležitá z hlediska rozhodování jen částečně. Existují i další možnosti, které je potřeba zvážit.

  • Kvalifikace samotného lékaře. Atestace v oboru plastické chirurgie by měl být úplný základ. Má na vás doktor čas, aby probral vaše představy, obavy i zdravotní stav? Neslibuje vám nemyslitelné?
  • Snažte se najít co nejvíce referencí. Ať už jsou na síti nebo různě po širokém okolí. U těch na internetu buďte více obezřetní. Nikdy nevíte, kdo a za jakým účelem tyto reference píše. Snažte se informace ověřovat sami.
  • Pořád se jedná o chirurgický zákrok. I to, jaká bude kvalita pooperační péče, má velký význam. Věnujte čas zjišťování nejen toho, jak vypadá zázemí kliniky, kde budete muset trávit noc na pozorování, ale i tomu, jak časté budou pooperační kontroly.

Zvětšení prsou nemusí znamenat, že je budete mít nepřirozeně velká. Ale můžete je mít

Jde vám o to, mít zase krásná a plná ňadra, ale obáváte se, že výsledek bude poznatelný a nepřirozený? Záleží na vašich preferencích a velikosti. Chcete raději přirozený tvar nebo je vaším cílem oslnit opravdu plným dekoltem? Oborník vám rád pomůže vybrat ten správný tvar a velikost, která bude vyhovovat jen vám.

  • Některé značky nabízejí i 3D vizualizaci. Uvidíte tak, jaký vzhled budou vaše nová prsa mít.
  • K rozhodnutí o správné velikosti napomáhají také speciální podprsenky, jež pomáhají simulovat tvar a velikost vašich budoucích ňader..

A co vy? Jak velké poprsí je pro vás ideální?

Michal Crhák

Back to Top